Sprawdź ofertę

Poradnik.
Jak szukać pracy?

czytaj więcej
Zanim zaczniesz szukać pracy
Co należy zrobić zanim przystąpisz do poszukiwania pracy?

Informacje o wolnych miejscach pracy
Jak i gdzie szukać informacji o wolnych miejscach pracy?

Jak poprawnie napisać CV?
CV to Twoja wizytówka zawodowa - dowiedz się jak je poprawnie napisać.
Wzory CV
Pamiętaj - CV jest Twoją wizytówką! Pobierz jeden z naszych wzorów.
Jak poprawnie napisać listy motywacyjny?
List motwacyjny daje Ci możliwość zaprezento-wania swoich zalet.
Przed rozmową kwalifikacyjną
Przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to wstęp do powodzenia na rozmowie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Zaprezentuj się najlepiej, a zyskasz w oczach rekrutera.
Najskuteczniejsze sposoby poszukiwania pracy
Jakie są najbardziej skuteczne sposoby, aby znaleźć najlepszą pracę?
Porady dla kandydatów bez doświadczenia
Co zrobić, gdy nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Oferty pracy

Przeglądaj oferty na:
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach, w związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. ELZ/10106

Praca na jedną zmianę!
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę.
Najważniejsze obowiązki:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii na maszynach produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów maszyn,
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • utrzymywanie w ciągłej sprawności maszyn i urządzeń,
  • uczestnictwo w uruchomieniach nowych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowany kierunek elektryka, elektromechanika lub pokrewne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność interpretacji schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy z dokumentacją,
  • znajomość sterowników programowalnych Siemens,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami warsztatowymi oraz urządzeniami elektroinstalacyjnymi,
  • znajomość MS Office,
  • uprawnienia energetyczne SEP: EG1, EG2, EG3.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatkowe benefity (ubezpieczenie, pakiet socjalny, dodatki itp.),
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres:

rejestracja w bazie

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.