Sprawdź ofertę

Poradnik.
Jak szukać pracy?

czytaj więcej
Zanim zaczniesz szukać pracy
Co należy zrobić zanim przystąpisz do poszukiwania pracy?

Informacje o wolnych miejscach pracy
Jak i gdzie szukać informacji o wolnych miejscach pracy?

Jak poprawnie napisać CV?
CV to Twoja wizytówka zawodowa - dowiedz się jak je poprawnie napisać.
Wzory CV
Pamiętaj - CV jest Twoją wizytówką! Pobierz jeden z naszych wzorów.
Jak poprawnie napisać listy motywacyjny?
List motwacyjny daje Ci możliwość zaprezento-wania swoich zalet.
Przed rozmową kwalifikacyjną
Przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to wstęp do powodzenia na rozmowie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Zaprezentuj się najlepiej, a zyskasz w oczach rekrutera.
Najskuteczniejsze sposoby poszukiwania pracy
Jakie są najbardziej skuteczne sposoby, aby znaleźć najlepszą pracę?
Porady dla kandydatów bez doświadczenia
Co zrobić, gdy nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Oferty pracy

Przeglądaj oferty na:
Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KG/16709

Najważniejsze obowiązki:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • samodzielna obsługa w zakresie prowadzenia KPiR i pełnej księgowości,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT),
  • sporządzanie raportów finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, jako księgowa, samodzielna księgowa itp.,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad prowadzenia KPiR oraz pełnej księgowości,
  • znajomość programu Comarch ERP Optima - mile widziana,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz unormowany czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w atmosferze współpracy w dobrze zorganizowanym zespole.
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego).

CV prosimy przesyłać na adres:

rejestracja w bazie

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.