Sprawdź ofertę

Poradnik.
Jak szukać pracy?

czytaj więcej
Zanim zaczniesz szukać pracy
Co należy zrobić zanim przystąpisz do poszukiwania pracy?

Informacje o wolnych miejscach pracy
Jak i gdzie szukać informacji o wolnych miejscach pracy?

Jak poprawnie napisać CV?
CV to Twoja wizytówka zawodowa - dowiedz się jak je poprawnie napisać.
Wzory CV
Pamiętaj - CV jest Twoją wizytówką! Pobierz jeden z naszych wzorów.
Jak poprawnie napisać listy motywacyjny?
List motwacyjny daje Ci możliwość zaprezento-wania swoich zalet.
Przed rozmową kwalifikacyjną
Przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to wstęp do powodzenia na rozmowie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Zaprezentuj się najlepiej, a zyskasz w oczach rekrutera.
Najskuteczniejsze sposoby poszukiwania pracy
Jakie są najbardziej skuteczne sposoby, aby znaleźć najlepszą pracę?
Porady dla kandydatów bez doświadczenia
Co zrobić, gdy nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Oferty pracy

Przeglądaj oferty na:
Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu - w wyniku rozwoju struktur działu zakupów - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. SZ/17110

Najważniejsze obowiązki:

  • odpowiedzialność za zakupy w obszarze powierzonej grupy towarowej (commodity),
  • wyszukiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie negocjacji, analizy oraz negocjacji kosztów i warunków zakupu,
  • wysyłka zapytań ofertowych, monitoring akcji ofertowych, analiza ofert,
  • weryfikacja rynku oraz realizacja procesu selekcji, rekomendacji i nominowania dostawców,
  • przygotowywanie raportów oraz kalkulacji związanych z prowadzonymi akcjami zakupowymi,
  • realizacja założonego budżetu zakupowego (w tym osiąganie celów oszczędnościowych),
  • wspieranie pozostałych działów firmy w kontaktach z dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwojową pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

CV prosimy przesyłać na adres:

rejestracja w bazie

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.