Sprawdź ofertę

Poradnik.
Jak szukać pracy?

czytaj więcej
Zanim zaczniesz szukać pracy
Co należy zrobić zanim przystąpisz do poszukiwania pracy?

Informacje o wolnych miejscach pracy
Jak i gdzie szukać informacji o wolnych miejscach pracy?

Jak poprawnie napisać CV?
CV to Twoja wizytówka zawodowa - dowiedz się jak je poprawnie napisać.
Wzory CV
Pamiętaj - CV jest Twoją wizytówką! Pobierz jeden z naszych wzorów.
Jak poprawnie napisać listy motywacyjny?
List motwacyjny daje Ci możliwość zaprezento-wania swoich zalet.
Przed rozmową kwalifikacyjną
Przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to wstęp do powodzenia na rozmowie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Zaprezentuj się najlepiej, a zyskasz w oczach rekrutera.
Najskuteczniejsze sposoby poszukiwania pracy
Jakie są najbardziej skuteczne sposoby, aby znaleźć najlepszą pracę?
Porady dla kandydatów bez doświadczenia
Co zrobić, gdy nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Oferty pracy

Przeglądaj oferty na:
Dla naszego Klienta - profesjonalnej, renomowanej firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Project Manager / Product Owner

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. ITPM/1801

Osoba na tym stanowisku będzie kluczową osobą jeżeli chodzi o rozwój istniejącego systemu. W oparciu o współpracę z działami firmy, będzie miała bardzo duży wpływ na kształt systemu, zakres jego funkcjonalności, sposób działania i wygląd.
Będzie tworzyła wizję rozwoju produktu i reprezentowała interesy klienta przed zespołem deweloperskim. Będzie zbierała wymagania, ustalała priorytety, konsultowała metody i czas wykonania zmian w produkcie, a następnie je prezentowała klientom zewnętrznym i wewnętrznym.
Rozwijany produkt wykorzystuje szerokie spektrum technologii, od projektowania urządzeń, przez ich oprogramowanie, do tworzenie systemów przetwarzających i prezentujących dane.
Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie i prezentowanie wizji wytwarzanego produktu,
  • zarządzanie backlogiem produktu w metodologii Scrum,
  • planowanie prac w zespole deweloperskim,
  • zbieranie i dokładne opisywanie wymagań,
  • udział w badaniach potrzeb klientów,
  • udział w projektowaniu urządzeń i kontakt z dostawcami podzespołów elektronicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w wytwarzaniu produktów jako Product Owner, Developer, Project Manager lub w innej roli,
  • udokumentowane sukcesy w kierowaniu rozwojem produktu lub kierowaniu projektami,
  • przynajmniej podstawowa znajomość rynku komponentów elektroniki,
  • doświadczenie w pracy w Scrum,
  • umiejętność współpracy z zespołem i klientami,
  • umiejętność organizacji czasu pracy własnego oraz zespołu deweloperskiego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z członkami zespołu,
  • analityczne podejście do projektów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • znajomość PMBoK, Prince2 lub innych metodologii projektowych,
  • podstawowa znajomość szerokiego spektrum technologii – web, embedded.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w profesjonalnej, szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • możliwość ciągłego rozwoju - pracę nad ciekawymi projektami w dynamicznym środowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie, elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • lekcje języka angielskiego,
  • dobrą atmosferę w pracy - racjonalne podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie.

CV prosimy przesyłać na adres:

rejestracja w bazie

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.