Sprawdź ofertę

Poradnik.
Jak szukać pracy?

czytaj więcej
Zanim zaczniesz szukać pracy
Co należy zrobić zanim przystąpisz do poszukiwania pracy?

Informacje o wolnych miejscach pracy
Jak i gdzie szukać informacji o wolnych miejscach pracy?

Jak poprawnie napisać CV?
CV to Twoja wizytówka zawodowa - dowiedz się jak je poprawnie napisać.
Wzory CV
Pamiętaj - CV jest Twoją wizytówką! Pobierz jeden z naszych wzorów.
Jak poprawnie napisać listy motywacyjny?
List motwacyjny daje Ci możliwość zaprezento-wania swoich zalet.
Przed rozmową kwalifikacyjną
Przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to wstęp do powodzenia na rozmowie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Zaprezentuj się najlepiej, a zyskasz w oczach rekrutera.
Najskuteczniejsze sposoby poszukiwania pracy
Jakie są najbardziej skuteczne sposoby, aby znaleźć najlepszą pracę?
Porady dla kandydatów bez doświadczenia
Co zrobić, gdy nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Oferty pracy

Przeglądaj oferty na:
Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy działającej w branży chemicznej z siedzibą w Łodzi, w wyniku rozwoju nowego działu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Dział Suplementów Diety)

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PHSD/9805

Najważniejsze obowiązki:

  • odpowiedzialność za sprzedaż i rozwój firmy na rynku polskim,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i nawiązywanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych,
  • obsługa handlowa i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • współpraca z obecnymi dostawcami surowców oraz poszukiwanie nowych dostawców według zapotrzebowania klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie i ustalanie warunków sprzedaży,
  • współtworzenie strategii handlowej firmy oraz badanie rynku Nutrition,
  • reprezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  kierunkowe (np. chemia, farmacja, biotechnologia),
  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • znajomość runku surowców do suplementów diety,
  • znajomość rynku Nutrition,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • samodzielność,
  • otwartość i komunukatywność,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjna podstawa wynagrodzenia,
  • premie sprzedażowe i uznaniowe,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet sportowy,
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego.

CV prosimy przesyłać na adres:

rejestracja w bazie

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.